Gry java na Samsung C3050

Claustrophobia

ClaustrophobiaObcy najechali Ziemię. Naszą jedyna nadzieją są Yagami Karin i Rogerem Edgara, bohaterowie którzy muszą odnaleźć Matkę Obcych i zniszczyć ją. Ty wcielasz się właśnie w jedną z tych postaci. Uważaj na ograniczoną ilość amunicji i energii. Zbierz wszystkie bonusy, które pozwolą powiększyć Twoją energię. Ocal Ziemię! Wszyscy liczą na Ciebie!
Pobierz grę Claustrophobia


FoulPlay Soccer

FoulPlay SoccerFairplay? Nie ta gra! Sfauluj tak wielu graczy drużyny przeciwnej, ilu zdołasz w zadanym czasie - im więcej, tym lepiej. Drużyny piłkarskie z całego świata stanęły do walki o mistrzostwo. Wszystkim kibicom oglądającym rozgrywki marzy się czysta gra, zasady fairplay - wszystkim, ale nie Tobie...
Pobierz grę FoulPlay Soccer


Sudden Strike

Sudden StrikeOto nowa epoka w grach wojennych na telefony komórkowe - nadchodzi szlagierowy tytuł, strategia czasu rzeczywistego - Sudden Strike! Dowodząc niemieckimi, brytyjskimi albo amerykańskimi oddziałami stoczysz wiele walk na lądzie, wodzie i w powietrzu. Możesz kierować swoimi podwładnymi poprzez szereg komend, które dają Ci pełną kontrolę nad sytuacją na polu bitwy.
Pobierz grę Sudden Strike


Kyranda - Rush on the Road

Kyranda - Rush on the RoadKyranda Industries ma dla ciebie misję specjalną: czy jesteś gotów prowadzić super auto, z niesamowitym arsenałem broni i poradzić sobie z zadaniem? Jeżeli tak, przejmij rolę Nancy, agentki specjalnej na usługach Kyranda Industries, potężnej korporacji wojskowej, która zdecydowała się walczyć z najgorszymi bandziorami, których zwykli stróżowie prawa nie są w stanie aresztować.
Pobierz grę Kyranda - Rush on the Road


Farm Tycoon

Farm TycoonZastanawiałeś się kiedyś jak to jest być farmerem? ;) Jeżeli nie, a chciałbyś spróbować bez przeprowadzki na wieś, mamy dla Ciebie idealną okazję - zagraj w Farm Tycoon!
Pobierz grę Farm Tycoon


Lab Hamster

Lab Hamster Kolejna, udoskonalona odsłona wirtualnego zwierzaka! Twojego wirtualnego chomika czeka wiele przygód w mobilnym laboratorium. Możesz go karmić, przeprowadzać na nim eksperymenty albo trenować go w zabawnych mini-gierkach.
Pobierz grę Lab Hamster


Penguin Menace

Penguin MenaceJak pamiętacie, jakiś czas temu Leo ocalił ptaki przed usmażeniem na grillu i został najlepszym pisklakiem w mieście. Spokój nie trwał długo - ptasi światek znów jest zagrożony. Szalony Pingwin zwinął "Piórzy Graal" zapewniający ptakom moc latania. Dodatkowo, sformował pingwinią armię aby zbudować generator lodu i zawładnąć światem.
Pobierz grę Penguin Menace


Stratego

StrategoStratego to dobrze znana planszówka. Twoim zadaniem jest znalezienie flag przeciwników i obronienie swojej. Żeby to osiągnąć, będziesz miał do dyspozycji wszelkiego rodzaju bomby, szpiegów itp. rzeczy. W każdej turze poruszasz się swoim pionkiem na boki albo w przód i w tył. Jeżeli natrafisz na pionka przeciwnika, jeden z nich zostaje zdjęty z planszy. Im mniejsza liczba na pionku, tym jest on silniejszy.
Pobierz grę Stratego


Alpine Challenge 2

Alpine Challenge 2To jest naprawdę szyyyybka gra dająca całą masę radochy! Druga edycja "Alpine Challenge" oferuje Ci poprawioną grafikę, ułatwione sterowanie i dodatkowo tryb multiplayer! Możesz teraz zagrać z przyjaciółmi na jednym telefonie!
Pobierz grę Alpine Challenge 2


Islands: Missle Invasion

Islands: Missle InvasionNiespodziewanie spada na Ciebie spadek i sprawia, że stajesz się właścicielem wyspy na Pacyfiku. Wreszcie możesz spełnić marzenia z dzieciństwa o potędze militarnej i podboju świata. Budujesz elektrownie, wyrzutnie rakiet, fabryki broni, wypuszczasz satelity.
Pobierz grę Islands: Missle Invasion


Darkest Fear

Darkest FearTajemnicza historia rozpoczyna się dziwnym telefonem od żony doktora Thomasa Wardena, która pracuje w starym szpitalu i błaga go, aby przyjechał i uratował ich dziecko. Gdy Thomas dostaje się do szpitala, musi rozwiązać wiele zagadek i ochronić pacjentów przed krwiożerczymi kreaturami czającymi się w mroku. Tylko światło odbijające się od ścian i luster może ich ocalić!
Pobierz grę Darkest Fear


Pico Pix

Pico PixJeśli jesteś miłośnikiem gier logicznych na pewno zainteresuje Cię ten tytuł. Gra polega na odsłanianiu obrazków, które stworzone są na bazie kwadratu o piętnastu polach. Aby odsłonić rysunek należy się sporo nagłówkować i pokombinować, dzięki czemu rozgrywka staje się bardzo wciągająca. Gra jest mixem statków i sudoku... Zabawa gwarantowana! Masz do odsłonięcia ponad 50 obrazków o różnej tematyce!!!
Pobierz grę Pico Pix


Alvin i wiewiórki

Alvin i wiewiórkiPrzeżyj jeszcze raz fantastyczne moment z filmu "Alvin i wiewiórki" na swoim telefonie komórkowym dzięki doskonałej grze puzzle! Dobierz elementy tak, aby odtworzyć wizerunek Alvina i jego załogi. Film oparty jest na znanej kreskówce z lat 60-tych o wiewiórczej grupie muzycznej prowadzonej przez Alvina. Zabaw się razem z wiewiórkami!
Pobierz grę Alvin i wiewiórki


Team Up

Team UpWspółpraca - to prawdziwa nazwa tej gry! W zespole dziewczyn, w którym każda z Was ma unikalne zdolności, łatwiej znajdziecie wyjście z każdego z 50 poziomów niż gdybyście radziły sobie osobno. Cała gra to również urocza grafika i animacja oraz wciągający gameplay. Nie będziecie się nudzić!
Pobierz grę Team Up


Hong Kong Phooey

Hong Kong PhooeyWasz ulubiony pogromca przestępców znany z TV nareszcie dostępny na komórki. Rozwiązuj zagadki ukryte w mini-grach, lub na skomplikowanych poziomach, gdzie ostatnim testem będzie zdobycie czarnego pasa! Rywalizuj również ze znajomymi w trybie challenge. Nie pozwól bandytom zwiać, pokaż im, kto tu jest królem sztuk walki.
Pobierz grę Hong Kong Phooey
[1] [2][3] [>] ... [>>]